Advocaat Emenike’yi Kıskanıyor


Avrupa liginde topun arkasında koşan bir takım olarak yer alan Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, “Emenike ilk 11’de oynamasa bile parasını alıyor ve fit göründüğü için antremanlar yaparak her zaman dikkat çekiyor ama biz eşek gibi çalışıyoruz, artık canımızdan bezdik” diyerek sitemde bulundu.

Maçlarda bu nedenle performans düşüklüğü gösteren takımda, aynı hasetlik durumunun söz konusu olduğunu belirten teknik direktör, finale kalma umutlarının da bu nedenle kaybolduğunu ifade etti. Tek umutlarının Van Persie olduğunu söyleyen Advocaat, bir daha maçta Persi’den umut beklediklerini belirtti.

Tribünlere Oynuyor
Emenike’nin herkesle uyumsuz olduğu sağa sola öpücükler göndererek, tribünlere oynadığını ve diğer futbolcuları üzdüğü belirten teknik adam, kendini göstermesi ve birkaç gol atabilmek, ilk

11’e girmek istemesi gerekiyor dedi.
Havasının kime olduğunu bilmediklerini belirten teknik direktör, her zaman Emenike ve takım arkadaşlarının eğlenmeye ihtiyacı olduğunu bildiğini ama maç kazanmadıkça bunun mümkün olmadığını, her gece ağladığını ve Avrupa ligine veda ettiğini belirtti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.