AKP’li Vekil Balta’yı Isıran Kişi Belli Oldu!


Haftalardır gündemimize oturan anayasa değişikliği konusunda bu hafta TBMM’de görüşmelere başlandı. Anayasa değişikliği gündemimizi sararken diğer önemli gelişmeleri kaçırıyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda futbolcuları ısırması ile ünlenen ve 2014 yılından itibaren Barcelona’da forma giyen Luis Suárez geçen sezon Arda Turan’ın Barcelona’ya transferi ile forma şansını kaybetmiş ve futbolu bırakmıştı.

Futbolu bırakmasının ardından Türkiye’ye yerleşen Suárez seçimlerde bağımsız milletvekili adaylığını koymuş ve yeterli oyu alarak vekil olmuştu. Meclis’te ilk yılını ufak tefek sürtüşmelerle geçiren Suárez, dün yapılan anayasa değişikliği görüşmesinde kendine hakim olamadı ve Meclis’te bir ilke imza attı.

Meclis Başkanı gereğini yapmalı
Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki anayasa değişikliği teklifi görüşmelerinde vekiller arasında çıkan kavgada ayağından ısırıldığını söyleyen AKP Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, twitter hesabından yaptığı açıklamada “Bu şerefsizlik kesinlikle Suárez’in işi daha önce de buna benzer hareketleri olmuştu, Meclis Başkanı gereğini yapmalı” sözlerini kullandı.

Türk Milleti İçin Yaptım Pişman Değilim!
Muhammet Balta’nın yaptığı açıklamaya karşılık olarak Suárez’den kendisini ele verecek bir açıklama geldi ve bu olayı da kendisinin yaptığını söylemiş oldu. Suárez yaptığı açıklamada “Muhabbet Balta referandumda evet diyeceğini ve herkesinde bu şekilde oy vermesini istedi bende dayanamayıp kavga çıkardım ve kendisini bacağından ısırdım, pişman değilim bunu TÜRK Milleti için yaptım.” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.