Ankara Semalarında Ufo Görüldü


Ankaralı seyyar satıcı Mahmut K. Akşam saatlerinde Ankara semalarında gördüğü garip cismi cep telefonu ile kaydetti.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması ve hızla ilgi görmesi ile Mahmut K ile görüşen gazeteciler Mahmut K.’yı çiğ köfte tezgahında ziyaret ettiler.

Gördüğü görüntünün şokunu atlatamamış olan Mahmut K. çiğ köfte tezgahının arkasında gökyüzüne bakarken meclisin bulunduğu mevkide bir parıltı gördüğünü dile getirdi. Yeşil renkte bir ışık gördüğünü ve ışığın giderek büyüdüğünü dile getiren vatandaş dikkatli baktığında halk otobüsüne benzeyen bir taşıtın gökyüzünde gezindiğini gördüğünü söyledi.

Uçak ile otobüs arası bir taşıta benzettiğini söyleyen bu cisimden meclisin olduğu mevkie garip bir cisim bırakıldığını belirten Mahmut K. o anda kendisinin çok duygulandığını içini tuhaf bir hissin kapladığını dile getirdi.

Nasa’nın yaptığı hızlı araştırma sonucunda uzay aracından bırakılan cismin dışkı olduğu belirlenirken hükümet uzaylıların hiç edebi olmadığını belirterek edep yahu mesajını yörüngeye saldıklarını belirtti. Edepsiz uzaylıların ise bu mesaj karşısında ne gibi bir atak yapacakları merak konusu olmaya devam ediyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.