Arda Turan ve Wesley Sneijder gece alemlerinde!


Şampiyonlar liginde iyi bir hafta geçiren Barcelona’nın Türk yıldızı Arda TURAN, Mönchengladbach karşısında 1 asist ve 3 gol ile maçı tamamladı.

Şampiyonlar liginde hat trick yapan 3. Türk oyuncu ünvanına sahip olan Arda TURAN, yakın arkadaşı olan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder’i arayarak bu durumu kutlamak istediğini ve İspanya’ya gelmesini söyledi.

Wesley Sneijder Türkiye’de de işlerin iyi gitmediğini ve kendisinin de biraz kafa dağıtmaya ihtiyacı olduğu öne sürerek özel uçağı ile İspanya’ya gitti.

Bu ikili daha önce de Ankara’da oynanan Gençlerbirliği maçından sonra Saray gazinosunda görüntülenmelerinin ardından gece hayatları ile gündeme gelmişlerdi.

İspanya’da da uslu durmayan ikili İspanyolların en etkin gece şenliklerine ev sahipliği yapan Gypsy’ler ( Avrupa Çingeni ) ile birlikte görüntülendi. Bu duruma İspanya ve Türk basınından sert tepkiler geldi, bu aralar futbol ile yakından ilgilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bu konu hakkında “gençlerimiz eğleniyor canım bu kadar da üzerlerine gitmeyin” sözleriyle tepkilerin yumuşamasına sebep oldu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.