Astrolojik Hareketler İlk Önce Türkiye’yi Etkiliyor


Önemli astrolojik hareketlerin tüm dünyada en çok Türkiye’yi etkilediği ortaya çıktı.

Gökyüzünde yaşanan değişimlerin etkisinin Türkiye’de çok daha hızlı gerçekleştiğini belirten astrologlar Türkiye’nin gökyüzü hareketlerinden derinden etkilendiğini açıkladı. Dolunay gibi önemli gökyüzü hareketlerinin etkisinde kalan Türkiye geçtiğimiz günlerde akıl almaz olaylara sahne oldu.

Güneşin en çok hissedildiği Adana’da güneşe ateş eden vatandaşın güneşin etkisinde kalarak anlamadığı bir eylem gerçekleştirmişti. Güneş, ay ve yıldızların Türkiye üzerindeki etkisi tüm illerde farklı şekillerde ortaya çıkıyor. Türkiye Astroloji Komisyonu yaşanan gelişmeleri Türkiye’nin enerjisinin yüksek olduğu şeklinde yorumlarken önümüzdeki dolunaylara bakacağız deniyor.

Yakın zamanda dolunayın etkisi ile yaşanan gelişmelerin ardından geniş çaplı araştırmaların başlatıldığı da açıklamalar arasında yer alıyor. Vatandaşların anlamlandırmadığı ruh halleri içersine girmelerinin normal olduğu belirtilirken yeni yılla birlikte çok daha olağanüstü gelişmelerin yaşanacağı söyleniyor.

Vatandaşların astroloji haritasına baktırmaları ve planlamalarını buna göre yapmaları öneriliyor. Gezegenlerin olağandışı hareketleri karşısında bireysel eylemlere girilmemesi, ani kararlar alınmaması konusunda da uyarılar bulunuyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.