Barış Özbek Ringlere Geri Dönüyor


Galatasaray ve Trabzon gibi büyük kulüplerin formasını giyen Barış Özbek Almanya’da son lig maçında hakem ve futbolcuları sinirlenip dövdü. Bunun üzerine boks müsabakalarına çağrılan Barış tekliflere açık olduğunu Dünya’da iki dalda da başarılı olan bir sporcu olmak istediğini belirtti. Bunun üzerine ise Dünya boks federasyonu yeni bir turnuvanın sinyallerini şimdiden halka sunmuş oldu.

Maçın henüz 22. dakikasında yaşanan bir olay sonucunda sigortası atan ve önüne gelen herkesi döven Barış önce kırmızı kart ile oyun gönderildi daha sonrasında ise maçın bitmesi ile birlikte soyun odasına giden hakem hemen futbolcunun yanına giderek af diledi. Kulüp ise Barış abi açıklaması ile adeta federasyona savaş açtı.

Barış Özbek Boksta Bir Numara
Barış Özbek kavga anında yaptığı teknik hamleler ile kendisinden kısa bir süre içerisinde söz ettirmeyi başardı. Menajeri Ahmet Bey tarafından yapılan açıklamada antrenmandan sonra mutlaka takım arkadaşlarını dövdüğünü ve bu performansın buna olduğu belirtildi. Teknik direktörün ise Barış’ı dayak zoru ile oynattığı ortaya atıldı. Bunun üzerine kulüpten yapılan açıklamada; Barış abi hepimizin abisidir ne yapmışsa doğrudur gibi ifadeler yer aldı.

baris-ozbek_9050

Federasyondan yapılan açıklamada ise ünlü futbolcunun kavgasının haklı olduğunu onun yaptığı her hamleye saygı duyulduğu belirtildi. Bunun üzerine ise kulüpten ve futbolcu ödül komitesinden yılın en iyi yumruğu ödülüne laik görüldü.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.