Canan Karatay’dan Gözyaşları İçinde İtiraf : Tatlı Yemek İstiyorum


Canan Karatay’dan Gözyaşları İçinde İtiraf : Tatlı Yemek İstiyorum

Derya Baykal’ın programına katılan Profesör Doktor Canan Karatay, canlı yayında öğretmenler gününü kutladı. Sabah zeytinyağı içip, pastırmalı omlet yediğini söyleyen Karatay, bir süre sonra bir itirafta bulundu.

Baklava ve çikolata yemek istediğini ve şekeri çok özlediğini ifade eden Karatay, gözyaşlarını tutamadı. Canlı yayında şeker için hüngür hüngür ağlayan ünlü hekim, “bir gün çikolatalı pasta ve yarım tepsi baklama yemek istiyorum, ama zeytinyağı içmeden de duramıyorum” dedi.

Dondurma yemek yerine kaya tuzlarını yalayarak dondurma ihtiyacınız karşılayan Canan Karatay, bünyesinin doğal besinlere alıştığını ama ara sıra kaçamak yaparak tatlı ürünler yemek istediğini ancak her seferinde yakalandığını ifade etti.

Kamuflaj Yöntemi Önerileri
Canlı yayında ağlayan Karatay, “ne zaman tatlı bir şey alsam halk tarafından akıllı telefonlarla görüntülendim, ama artık çözümü buldum. Geçen sene lahmacun yerken, aslında nutellayı krep yemiştim, herkesten özür dilerim” dedi.

Karatay ağlayınca gözyaşlarına hakim olamayan Derya Baykal ise, Karatay’ın bu halinden çok etkilenerek, bende akşamları birkaç kaşık tatlı tüketiyorum dedi. Tatlı krizine girdiğinde ekmek arası muz ve bal yediğini söyleyen Baykal da, ekmek olarak tam buğday tercih ettiğini söyleyerek Karatay’dan onay aldı.

Zeytinyağı ve kuruyemişten nutella üretildiğini söyleyen Karatay hoca, herkese bol bol kuruyemiş yemesini tavsiye ederek öğretmenler için iyi dileklerini ifade etti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.