Dolar Türkiye’den Çekildiğini Açıkladı !


Tüm dünyada ekonomi piyasalarını belirleyen, yıllardır mutlu mesut her ülkede yükselip düşen Dolar Times gazetesine yaptığı açıklamada Türkiye’den kaçarak uzaklaştığını bildirdi.

“Yeşili sevmiyorlar.”

Duygusal ve psikolojik şiddete maruz kaldığını belirten Dolar, ‘Yeşili, sevmiyorlar’ diyerek son dönemde Türkiye’de yaşadığı gergin durumdan dolayı kaçmaya karar verdiğini dile getirdi.  Türkiye’de Dolar’ın yükselmesinde kendisinin hiçbir payı olmadığını belirten Dolar her taşın altından kendisinin çıkmasına artık dayanamadığını da belirtti. ‘Beni de evlendirecekler diye çok korktum’ açıklaması ile dünya gündemine oturan Dolar bir Rap gurubuna katılarak duygularını ifade edeceğini de belirtti. Bu açıklamalardan sonra Türkiye hükümeti ‘zaten halay çekemiyordu’ diyerek yeni bir düşüş-çıkış aracı bulacaklarını dile getirirken evlilik gibi kutsal bir müesseseyi karaladığı için de Dolar’ı kınadı.

Tüm dünya şimdi Dolar’ın yapacağı yeni albümü bekliyor. Albümde arabesk melodilerin yoğunlukta olabileceği endişesi ise ABD’yi oldukça endişelendiriyor. Trump ise bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Zafer heyecanını şimdilik bozmak istemeyen Trump’ın açıklaması ise merak konusu olmaya devam ediyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.