Efsane Geri Döndü! Yeni Nokia 3310 Sizlerle


Efsane telefon Nokia 3310 yeni tasarımı ile geri dönüyor! İlk üretilen 3310’a nazaran daha hassas olduğu söylense de, yıkım gücü eskisini aratmayacak.

ÇOK CANLAR YANACAK
Eski tasarımı ile bir çok betonu ve kafayı kırmış olan Nokia 3310, yeni tasarımı ile aynı performansı gösterebilecek mi? Üretici firmanın açıklamasına göre, ‘’yeni tasarım ile çok daha büyük yıkımlar planladık. Artık gözü yükseklerde olan kullanıcılar bu telefon ile bina yıkabilecek, araba parçalayabilecekler’’ ifadelerini kullandı.

SAVAŞ ÇIKMASIN?
Eski tasarım kullanıcıları ile yeni tasarım hayranları arasında şimdiden atışmalar başladı. Eski tasarımın hayranları ‘’efsaneler her zaman en iyisidir’’ sloganını kullanırken, yeni tasarım hayranları ise ‘’efsanelere saygımız var, fakat teknoloji her zaman daha etkin bir silahtır’’ dedi.

ŞANTİYELER İÇİN BİRE BİR!
Ayrıca üretici firmadan şu açıklama geldi; “Şantiye çalışanları hem teknolojiden geri kalmak istemiyorlar, hemde sağlamlık istiyorlardı, neredeyse onlar için tasarladık diyebiliriz” ifadeleri yer alırken, ekledi; “Aynı zamanda bir araç olarak kullanılabilecek yeni tasarım, eskisi kadar olmasa da balyoz ve çekiç görevi görmeye devam edecek, bizi biz yapan maşallah’lık sağlamlığımızdır” ifadeleri yer aldı.

FİYATI NE OLACAK?
150$’dan piyasaya sürülmesi beklenen yeni Nokia 3310 fiyatını hak edecek bir telefon olarak görülüyor. Hem sağlamlığı, hemde gönüllerimizin prensi olan bu telefon yeni tasarımı ile çok canlar yakacak gibi duruyor.

BİR TASARIM DAHA VAR!
Yeni Nokia 3310’un tasarımını beğenenler olduğu gibi, beğenmeyenler de oldu. Onlar içinde bir şeyler düşündük tabii, eğer ürün pazarda iyi bir yer tutarsa “Nokia 3310 Thor’un Çekici” modelini de çıkarmayı düşünüyoruz’’ ifadeleri yer aldı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.