Erdoğan’dan Her Evin Önünde 3 Araba İsrafı İçin Çözüm Önerisi


Erdoğan bugün Kudüs platformunda konuşma yaptı ve her evinde duran 3 arabanın israf olduğunu belirtti. Bu nedenle birçok sorun yaşanan ve ülke ekonomisini ciddi olarak etkileyen israfın önüne geçmek için tek çözümün arabaları satıp ÖTV zamlı yeni araçları almak olduğunu söyledi.

Her konuşması alkışlarla kesilen Cumhurbaşkanı, yeni ÖTV zamları sayesinde ekonominin canlanacağını sarayın masraflarının bu sayede daha kolay karşılanacağını belirtti.

Çok sert bir kış geçeceğini belirten meteorolojiden aldığı haberlerle telaşlanan Erdoğan, sarayın kış aylarında masraflarının arttığını, bu nedenle vergi zamlarının ödenmesinin önemli olduğunu ifade etti.
Bu arada konuşmaları duyup fazla makam araçlarını satışa çıkaran araç filo müdürü de, yetkisiz işlem yaptığından açığa açıldı.

Biz Kendi Araçlarımızdan Bahsetmedik
Olaydan sonra açıklama yapan Recep Tayyip Erdoğan, biz devletin başıyız, makam araçları ayrı vatandaşın araçları ayrı diyerek kendini savundu. Birçok farklı ruh durumu içinde konuşmasına devam eden Cumhurbaşkanı, İsrail’i de es geçmedi.

İsrail’e de göndermelerde bulunan Erdoğan, ezanları susturamazsın ama ben sizi susturmanın yolunu bilirim diyerek bir ara gerginleşti. Daha sonra konuyu FETÖ olayına getirerek, sinirlerine hakim olmaya çalıştı.

Şarlatanlar kendilerine hoca der olmuş, ne hocası pabucumun hocası diyerek, salondaki herkes tarafından ayakta alkışlandı. Birçok kuruma daha tehditler savuran Erdoğan, daha sonra 4 milyon lira doğalgaz masrafı olan sarayına gitmek üzere mekandan ayrıldı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.