Fetö İtirafları Devam Ediyor


Fetö terör örgütüne ilişkin kapsamlı çalışmalar sürerken her yeni gün yeni bir itirafçı daha açıklamada bulunuyor. İtiraflar arasında en dikkat çekenlerden biri ise Yargıtay üyesi Necati Özder’in itirafı.

‘Ablam Fetöcü’ diyerek itirafta bulunan Yargıtay üyesi Fetullah Gülen’in ablasına hediye eşarp gönderdiğini annesinin ise ‘bu adam herkese böyle başörtüsü mü gönderiyor’ diye serzenişte bulunduğunu ifade etti. Terörle Mücadele ekipleri bu itirafın ardından başörtüsü avına çıktı. Pensilvanya’dan gönderilen tüm başörtülerini bulana kadar araştırmaya devam edeceklerini belirten yetkililer itirafçıların anlattıkları karşısında şok geçirdiklerini de dile getirdiler.

Yargıtay’a Fetöcüler tarafından ablasının sayesinde seçildiğini dile getiren Yargıtay üyesi Necati Özder’in Bylock kullanımı konusunda da korkuları bulunuyor. Necati Özder, Ablası Neslihan Özder’in evdeki wifiyi kullanarak internete bağlandığını kendisinin internette sadece Angry Birds oynadığını bu nedenle önceden beyanda bulunarak olası suçlamaları önlemek istediğini belirtti. Ayrıca ablam da olsa örgüt mensuplarının hepsinin cezasını çekmesi gerekir şeklinde konuşarak örgütle uzaktan yakından bir akrabalığı olmadığını dile getirdi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.