Game Of Thrones Ak Gezenler Sahnelerinin Ardındaki Gerçek


Game Of Thrones senaryosunun bu kadar güçlü olası izleyicileri çok şaşırtmış ve tüm dünyada çok izlenmesinde neden olmuştu.

Game Of Thrones Ak Gezenler sahneleri ise hem korkutucu hem de ilginç görüntülere sahne olmuştu. Türkiye dizi sektörünün bu konuda meraklanması ve araştırma yapması ile aslında Game of Thrones senaryosunda yer alan bazı bölümlerin Türkiye olay örgüsünden yararlanılarak ortaya çıktığı belirlendi. Dizi sektörünün aşırı yaratıcı beyinleri bu durum karşısında ‘nasıl bizim olay örgümüzden malzeme çalarlar’ diyerek şiddetli tepkiler gösterdiler.

Game Of Thrones senaryo ekibinde yer alan senaristlerin Türkiye gezisi sırasında gündelik yaşamı gözlemleri sonucunda Ak Gezenler sahneleri yazdıkları ortaya çıkarken Türkiye dizi sektörünün senaristleri Ak Gezenler hikayesini ayrı bir öykü olarak ele alacakları yeni bir dizi üzerinde çalıştıklarını dile getirdiler.

Kore dizilerinin uyarlamaları ile yükselişe geçen senaristler ‘ Ak Gezenleri uyarlamak çok daha kolay olacak’ açıklamalarını yaparken belki de dünya çapında bir projeye imza atacaklarını dile getirdiler.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.