Gülen Haklı Çıktı Ufoları İkinci Darbe için Keşfe Çıkardı


15 Temmuz darbesinin etkileri sürerken, yakalanan itirafçıların Fethullah Gülen’in insanları nasıl ikna ettiğini cinler vasıtasıyla ifade ettiğini belirtmesi üzerine harekete geçen yetkililer, medyumlarla yaptıkları iş birliğinden sonuç alamamıştı.

Cinlerin silah taşımak ve saklamak için yardım ettiğini ifade eden bir grup itirafçı, medyum evlerine yapılan ani baskınlarla yeni bilgilere ulaşılabileceğini söyledi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, dün akşam saatlerinde beklenmedik bir görüntüyle karşılaştılar.

Uzaylıların ülkenin çeşitli yerlerinden görünmesi, cin iddialarını doğruladı ve uzaylılarla iletişime geçen Gülen cemaatinin yeni darbe hazırlığı içinde olduğu anlaşıldı.

Nefes Kesen Operasyon
Uzaylıların keşfe çıktığını gözleyen halk twitter üzerinden her anı paylaştı ve yetkililere sıcağı sıcağına görüntüleri gönderdi.

feto-uzayli

Her bilgiyi değerlendiren ekipler, sıkı bir takiple uzaylıları kıskıvrak yakaladı. Adanalılar “Adanalıyık” diye bağıran bir uzaylıyı yakaladı ve linç edilmekten son anda kurtarıldı. Saatlerce süren sorgunun ardından her şeyi itiraf eden uzaylılar, kamuya da sızdıklarını belirttiler.

Kamu Personeli Uzaylılar İhraç Edildi
Cinlerle ortak bir operasyon yürüttüklerini ve özel bir servis olarak çalıştıklarını itiraf eden uzaylılar, emirleri Gülen’den cinler aracılığıyla aldıklarını söylediler.
Yaklaşık 2000 uzaylı çeşitli kamu kuruluşlarında çalışan arkadaşlarının isimlerini vererek itirafçı olmanın avantajlarından yararlanarak koruma altına alındı. Halkın elinden son anda kurtulan bir diğer uzaylı ise, “itirafçı olmayacağım” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.