Haftanın Filmleri Ergenler için Çakallarla Dans 4, Kıromantikler için Bana Git De, Enteller için de Frantz Vizyonda!


Yılın son aylarında gösterime giren kalitesiz yerli filmlere üç tane daha eklendi. Çakallarla Dans serisinin dördüncü filmi olan Çakallarla Dans 4, ergenler için oldukça eğlendirici bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle en itici oyuncuların baş rollerinde oynadığı filme bir de Didem Balçın, Hande Katipoğlu ve Derya Şensoy gibi iki itici ismin de eklenmesi beklentileri arttırıyor.

Oyuncunun Yükseldiği An
Bana Git De filminde ise başarılı oyuncu Tayanç Ayaydın’ın Atiye’nin kötü performansı karşısında nasıl da zor alanlar geçirdiğini izlemek mümkün. Arayışlar içinde olan bir gitarcıyla gözü İstanbul’a kaçıp şöhret olma hayalleriyle kör olan bir Kezban’ın yollarının kesişmesini anlatıyor.

bana-git-de

Oyuncu olan ve oyuncu olmayanın farkını net şekilde görüp bunda romantizm aramaya çalışanlar için iyi bir seçim olabilir.

Entel Takılanlara Tarihi Film
Fularını takıp sağda solda sinema eleştirmeni gibi dolananlar içinse Frantz vizyona girdi. 1. Dünya Savaşı sonrası ölen Frantz’ın mezarını ziyaret eden Adrien, Frantz’In nişanlısı ve babasının dikkatini çeker. Klasik olarak Anna’ya yürümeye başlayan Adrien Frantz hakkında birçok bilinmeyeni de anlatarak bu geçmişe tutsak olmuş tipleri hayata döndürmeye çalışır. Yani bu hafta her telden çalanlara uygun birer film bulma imkanı var ve özellikle yerli filmlerde zamanınızı en iyi şekilde boşa harcayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.