Hayır Diyerek Evleneceğiz!


Referandum yaklaşırken bir çok kişi ve kişiler oylarını açıklarken, bazıları ise bu konuda suskun kalmayı tercih etmişti. Bu sessizlik tekrar bozuldu, gelin ve damat’tan olay bir açıklama geldi.

HAYIR DİYEREK EVLENECEĞİZ!
Ümit Y. ve eşi Esin Y. 5 mart’ta yapılacak olan nikah törenlerinde tepkilerini göstermek adına HAYIR diyerek evlenecekleri açıklamasını yaptı. Nikah memuru ile bu konuyu konuştuklarını, memur’un ise “Hayır derseniz, hem prosedür gereği, hemde siyasi fikrimden ötürü sizi evlendirmem” dediğini açıkladı.

GEREKİRSE EVLENMEYİZ!
Esin Y. bunun üzerine “Eşim bu duruma içerlenmiş olsa da fikrim sabit, gerekirse evlenmeyiz!” dedi. Ümit Y. ise şu açıklamalarda bulundu. “Eşim bu konuda çok duyarlı, hatta öyle duyarlı ki, evet diyeceği her şeye hayır der oldu. Beni seviyor musun? Diye sorduğumda gözleri evet diyor fakat ağzından HAYIR kelimeleri dökülüyor” dedi.

SANIRIM PSİKOLOJİSİ BOZULDU
Eşinin psikolojik olarak fazla etkilendiğini ve olur olmadık yerde ‘Hayır’ dediğini söyleyen Ümit Y. “Eşimden korkar oldum, eskiden neredeyse her şeye evet derdi, şimdi her şeye hayır diyor ve bu durum beni ürkütüyor” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.