İSRAİL’DEKİ YANGININ NEDENİ ORTAYA ÇIKTI !


“İsrail de yangın var”

Son günlerde dünya gündemine oturan İsrail’deki yangın gün geçtikçe büyüyor. Uşaklığını yaptığı ABD yetkililerinin bile konuyla ilgili geniş çaplı araştırmaları sürüyor.

“İsrail’in etekleri mi tutuştu?”

Ajansımıza gelen, duyumlara göre İsrail’de çıkan yangının, Türkiye’nin son zamanlardaki dünyaya baş kaldırması sonucu, İsrail’in eteklerinin tutuşması sonucu, ormanlık alana sıçraması yangını önüne geçilmez bir hale soktu.

“İsrail için endişeliyiz”

Binali Yıldırım : İsrail için endişeliyim. Yangın olduğunu hanım söyledi, bende evde yatıyordum. Palas, pandaras kalktım dışarı çıkıverdim. Danışmanlar falanda yanımda değildi, bende hiç farkında değilim bakkal Hüseyin gibi çıktığımdan. Sonra birden flashlar patlayınca olayın farkına vardım. Sayın Cumhurbaşkanım R.T. Erdoğan ile karşılaştık o da Suud yetkilileriyle İsrail’e su bahanesiyle 2 gıdım petrol takviyesi yapalım, az daha yansın dürzüler diye düşünüyorlarmış.

Zamanında yakıp yıkarken, etekleri zil çalan İsrail’in şu sıralar etekleri tutuşuyor. Yangından Türk halkı’nın tek isteği, 1 metre kare kalmaksızın kül olması..

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.