Kedi Kadın’dan İlginç İtiraflar


Geçtiğimiz günlerde geçirdiği estetik ameliyatı ile gündeme bomba gibi düşen Jocelyn Wildenstein halk tarafından “Kedi Kadın” ünvanına sahip oldu.

“8.4 Milyon harcadı.”

Uzun yıllardır büyük bir hayranlıkla gözlemlediği kedilerin yüz hatlarına tamamen benzemek için 8.4 Milyon TL harcadığı ortaya çıktı. Bir mühdet kedi gibi yaşamayı kendine idol edinen Jocelyn Wildenstein bundan sonraki hayatındaki yapacağı değişikliklerden bizim tarafımıza vermiş olduğu demeçte biraz da olsun bahsetti.

“Hayvani güzelliğe sahibim.”

Jocelyn Wildenstein: “Evet herkesin gözlerini kaçırarak baktığı bu şekle kendimi zorla soktum. Hatta üzerine para verdim. Para benim istediğim yere veririm bu da kimseyi ilgilendirmez. Şimdilik kedi gibi yaşamayı seçtim. Para bol geldi neye harcayacağımı şaşırıyorum. Kedi kabından yemek yiyip, kedi kabına pisliyorum. Bu da beni motive ediyor, moralman düzeliyorum. İlerleyen zamanlarda antiloba benzemeyi düşünüyorum. Parasıyla değil mi onuda yaptırırız. Zaten zamanla anladım. İnsan olmak bana göre değilmiş. Ben hayvanlaştıkça güzelleşiyorum. Hayvani bir güzelliğim olduğu konusunda çeşitli yorumlar almıyor değilim.” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.