Komançero’dan 2017 Burç Yorumları


Merakla beklenen 2017 burç yorumlarını kısa cümlelerle özetleyen Komançero Kazım, herkesten önce açıkladığı yeni yıl yorumlarıyla tepki çekti. Özellikle Balık ve Akrep burçlarını sinirlendiren Komançero’nun 12 burç için yaptığı 2017 yorumları!

Koç
Kaypaklık konusunda doktorasını 2017 yılında tamamlayacak olan koçlar, yine birçok işte yan çizecekler.

Boğa
Arkadaşlarının arkasından atıp tutmaktan dolayı yalnız kalan boğalar, 2017 yılında evde kalmışlarını daha fazla hissedecekler.

İkizler
Gevşek ağızlılığından dolayı ortalığı birbirine katacak olan ikizler burcu insanları, kendilerini değiştirmeye karar verecekler ama herkes onların arkasından atıp tuttuğu için zor durumda kalacaklar.

Yengeç
Yengeçler evlenip çoluk çocuğa kavuşacaklar ve duygusal gelgitler nedeniyle bol bol gülüp ağlayacaklar.

Aslan
2017 çevresindekileri depresyona sokup ruh hastası haline getirecek aslanlardan uzak durma yılı olacak çünkü ailesi dahil herkesi aşağılık kompleksine sokacak bir küçümseme performansa sahip olacaklar.

Başak
Karaktersizliği ve alaturkalığı ile bayacak olan başaklar her zamanki gibi sıkıcı olacaklar.

Terazi
Beceriksizlik ve mızmızlık konusunda 2017’de zirveye ulaşacak olan teraziler ve kararsızlıklarından uzak durmakta yarar var.

Akrep
Sinsilik yapmaya çalışıp ilgi çekmeye ve etkilemeye çalışan akrepler, bir aslandan çok pis pençe yiyecekleri yıla giriyorlar.

Yay
Daldan dala zıplayan yaylar, gaza gelerek saçma sapan yerlerde bulunacaklar.

Oğlak
İnatları yüzünden terfi etme şanslarını kaçıracak olan oğlaklar, 2017 burçları arasında en şanslıları çünkü yerinde sayacaklar.

Kova
Gereksiz işlerin insanı olan kovalar bu yılda ayıya dayı diyecek ve olmadık dayaklar yeme riskleri ile karşılaşacaklar.

Balık
Alıklık konusunda master yapan balık burcu, 2017 yılında her şeye sevinecek ve saçma sapan hayalleri ile çevresindekilere sinir krizleri yaşatacaklar. Yine fırsatları kaçırdıkları bir yıl geçirecekler.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.