Polis Memurlarından Şikayetçi Oldu!


Dün akşam saatlerinde elimize ulaşan bir haberi siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

Nazım H.(44 Y) yalnızlığına terk edilmiş tek yaşayan bir vatandaş. Dün akşam saatlerinde azraille zar attığını iddia ederek, kumar oynadığını kendisinin dolandırıldığını savunmasıyla polise şikayette bulundu.

Nazım H. İfadesinde “evde oturuyordum, kafam da biraz kıyaktı yine vurmuşum alkolün dibine, fakat yanımda biri belirdi kafamı çevirdiğimde merhaba ben azrail dedi. Azrailsen selam verirsin diye umuyordum dedim. O da sanane lan tirrek sana merhaba diyesim geldi dedi tırpanı salladı kafamı çektim sıyırdı geçti. O yaşına rağmen çok reflekslisin dedi. Sağol yiğenim o senin çeviksizliğin dedim birdaha savurdu bu sefer tırpanı tuttum, tam çevirip ona vuracam lan dedim bu bunu öldürmez diye düşündüm boşuna zaman kaybetmedim yere bıraktım. Sonra dedimki zar atalım kaybeden gider dedim. Ben attım 6 geldi, o attı 7 geldi. Lan dedim dürzü nasıl 7 atıyon meğersem bitane daha zar çıkarmış sonra o kazandı. Ben gittim.” Polis memurları ifadenin nereye gideceğini düşünürken konu yarıda kalmışcasına buruk kaldılar.

Görev başında alkol mü alıyorsunuz?
Devamında ne olduğunu sorgulayan polislere verilen cevap aşikar. “Lan kafam kıyak diyorum siz hala beni dinliyorsunuz, görev başında alkol mü alıyorsunuz diyerek tüm memurlardan şikayetçi oldu”.

Biz de bu haberin sonuna geldiğimizde saçma bir haber olduğunu anladık lakin işimiz bu, saçmalamak yaşam felsefemiz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.