Selfie Çılgınlığı İçin Uzaya Uydu Gönderildi!


Gelişen teknoloji içerisinde artık bizlerinde sürekli olarak yenilendiği aşikâr bir durumdur. Dünya’da yaşanan selfie çılgınlığına destek olmak amacıyla Göktürk uydusu Fransa’dan evrene doğru uğurlandı.

Türkiye tarafından gönderilen uydu devlet büyüklerimiz tarafından heyecanla izlenildi. Son dönemlerin teknolojisini yansıtan ve gelişmiş fotoğraflama sistemi ile selfie konusunda sizleri bambaşka bir havaya bürüyecektir.

Genel olarak fotoğraf çekilmek isteyenlerin anlık yâda olağan akış içerisinde bir kare içerisinde olması her zaman için kişileri mutlu etmektedir. Bu sorunun ülke çağında çözülmesi için yörüngeye yüzde %32’lik kısmı Türk yapımcılar tarafından yapılan bir uydu gönderildi. Dünya çevresinde yaklaşık 62 dakikalık dönüşü ile sizlerin arzu ettiği fotoğrafları kolaylıkla çekebilecektir. Bünyesinde barındırmış olduğu sistem sayesinde en kaliteli fotoğrafları sizlerin sosyal medya hesaplarına anında yüklemektedir.

Selfie Konusunda En Son Teknoloji
Fransa’da geçtiğimiz günlerde yörüngeye dâhil edilen selfie uydusunda neredeyse her imkân vardır. Sosyal medya hesaplarınız için kısa videolarda çekebilen uydu içerisinde birçok yeni sistem sizlerin hizmetine sunulmuştur. Filtreleme sistemi ile dilediğiniz efektlerin hepsini kolaylıkla seçebiliyorsunuz.

Sizlerde Türk uydusu olarak bilinen bu selfie cihazına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Yolda yürürken daima yukarılara bakarak anlık fotoğraf çekilmenizi sağlayabilirsiniz. Sistem çekildiğiniz fotoğrafları bluetooth yâda kısa mesaj olarak sizlere 62 dakika içerisinde teslim etmektedir. Artık sizde bu sayede daha güzel fotoğraflara sahip olabileceksiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.