Sena Ağaoğlu’nun Gelinliği Çalıntı Çıktı !


Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Ağaoğlu’nun kızı gelinliğiyle sıradan bir dünya evine girilemeyeceğini gösterir nitelikteydi. Gelinliği, sıradan bir dünya evinin normal fiyatlarının 4-5 katı kadar olması bunun bariz kanıtı gibi durmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre sadece gelinliği 300.000 Euro, damadın ise A.Ağaoğlu holdinglerinde muhasebeci olması bu ücretlerin altından nasıl kalktığı sorusuna tek cevap olarak iç güveysi olduğunu ortaya çıkarmakta.

“Damadına 28 milyon Euro değerinde yat hediye etti.”

Masumane yapılan düğünde, damadına 28 milyon euroluk yat hediye ettiğini açıklaması üzerine damadın, sevinçten horon teptiği ve iyi yere kapak atmışız lan deyişi yüzünden okunmaktaydı. Bunların hiç bir şekilde bir geçerliliği olmamakla birlikte şuan için Ağaoğlu holdinglerinin en büyük varislerinden biri olduğu gerçeği hediyelerin çok şaşkınlık yaratmadığınında habercisi olsa gerek.

300.000 euroluk gelinliğin, rengi uzunluğu tartışılırken asıl gerçek ortaya çıktı. aşağı mahallenin kahvehanesinin sigara sinen perdelerini gece yarısı söken stilistin işine son verildi. Neden yaptığının ifadelerinde “Ağaoğlu’nun kızı çok zorladı bizi çok uzun olacak, islenmiş perde gibi olacak hemen yarın olacak diye diretince tek çareyi aşağı mahalledeki kahvede buldum. Elimden bir şey gelmedi.” dedi.

Kahvehane sakinleri geldiklerinde dükkanda perdelerin olmadığını gördü. Tüm kıraathane sakinleri oturup nasıl olduğunun, perdelere kimin göz dikebileceğini düşünürken, magazin programında Ağaoğlu’nun gelinliğinin üzerindeki ince detay bir müşterinin dikkatini çekti ve bunun onların perdeleri olduğunu iddia etti. Bu iddiaları da stilistin açıklamaları doğruladı. Şimdi ne olacak konu yargıya taşınacak mı ? Neler olacak hep birlikte takip edip sizleri bilgilendireceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın…

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.