SHAMELESS DİZİSİ TÜRKİYE İÇİN UYARLANIYOR!


Tam 7 sezonluk bir başarı yakalayan Shameless dizisi, Türkiye için uyarlanacak. Söylentiler üzerinden dönen bu olay şimdilik kesinleşmese de, kimisi karakterleri kimlerin canlandıracağını düşünmeden edemiyor.

KİM KİMİNLE SEVİŞECEK?
Sevişme sahneleri için gönüllü olacak baba yiğit henüz bulunamazken, dizinin Avrupa versiyonunu izleyen sevenleri; ‘’Ian karakterini kim oynayacak acaba, gay ilişki yaşayan bir karakteri kimse oynamak istemez’’ yorumlarında bulunurken, ‘’Fiona gibi Nemfomanyak bir kadını oynayacak kadın oyuncu bulurlarsa, ben ‘’Gay’’ olmaya hazırım’’ diyenler de oldu.

BABA FRANK SIKINTILI BİR TİP
Alkolik ve uyuştucu müptelası bir baba olan Frank Gallagher için ise, Suriye’li bir mülteci düşündüklerini belirten yapım ekibi, ‘’Adamlar on numara dizi çekiyorlar, neden? Çünkü oyuncular gerçek hayatlarında da böyle insanlar’’ gibi insana ‘’oha’’ dedirten bir açıklamada bulundu.

AŞK ÜÇGENİ OLACAK!
Uyuşturucu, hırsızlık, seks ve eşcinsellik gibi bir çok alışılmadık olayı içinde barındıran Shameless dizisinin Türkiye uyarlamasında bir aşk üçgeni oluşturarak 30 yaş üstü ev hanımlarını da izleyici kitlelerine katmak istediklerini vurgulayan yapım ekibi, ‘’Bizim kitlemiz genellikle ev hanımları. Bu kitleyi de memnun etmek için her dizide olduğu gibi, bu yapımda da aşk üçgeni oluşturacak bir senaryo değişikliği yapacağız’’ dedi.

KISACA İÇİNE SIÇACAKLAR!
Avrupa’da 7 sezon oynayan Shameless dizisi severler ise şu yorumu yaptı. ‘’Abi kurban olayım çekmesinler, bizim ülke de Mona Lisa’nın boynunu buzlayan RTÜK varken bu diziyi yapabilecek babayiğidi roketatar ile öldürürler, halkımız ve RTÜK buna kesinlikle hazır değil’’ ifadelerinde bulundu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.