Süper Lig Teknik Direktörü İhanet Nedeniyle Takımdan Ayrıldı


Ligimizin önemli ekiplerinden olan Kayserispor’da sabah saatlerin gelen bir haber tüm gündemi inanılmaz bir şekilde değiştirdi. Genç yaşta olan ve daha kariyerinin başında önemli adımlara imza atan Hakan Kutlu geride kalan 13 haftada toplamda takımına 9 puan kazandırmıştı. Bu başarısından dolayı birçok kişi tarafından takdirle karşılanan teknik adam sabah saatlerinde ihanet dolayısıyla istifa ettiğini açıkladı.

Hakan Kutlu yaptığı açıklamada Kayserispor istifa adı altında bir haber yayımlanmasını istemediğini söyledi. Çünkü yönetim ve başkan ile aramda inanılmaz bir sevgi vardı. Fakat onlar habersiz bir şekilde hem de bu kadar başarılara imza atmışken benim yerime başkasını düşündüler diye sözlerine devam ederken kalbinin çok kırıldığını arayan herkese de trip attığını belirtti.

Başkan Bir Daha Beni Aramasın
Hakan Kutlu istifa ettikten sonra ise sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda bir daha asla başkan ile mesajlaşmayacağını ve onun konuşmayacağını belirtti. Çünkü yakaladığı başarının zor olduğunu ve bunu herkesin yapacağını bildiğini söylerken oyunculara ise hakkını helal etti.

İstifanın ardından takıma gelecek ve bu ayrılığa neden olan o isim ise daha belirtilmedi. Kulislerde tahminler yapılsa da başarılı teknik direktörü aratıp aratmayacağı heyecan ile beklenmektedir. Son zamanlarda yaşanan sorunlara birde ihaneti ekleyen Kayseri camiası artık bir yol izlemek konusunda zorlanacağa benziyor. Sizlerde bu ihaneti yakından takip edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.