Trump’tan Obama’ya Sert Uyarı !


2016 ABD Başkanlık seçimlerinin açıklanmasının ardından halk tarafından seçilen taraf D. Trump olmuştu. H. Clinton’ın kazanması %100 olarak görülürken, anketlerin tam tersi olup şok edici bir sonuçla Trump seçilmişti.

Türk yetkililer: “ABD için Endişeliyiz”

Trump’u desteklemeyen halk sokağa dökülürken, Türk yetkililerden “Endişeliyiz“mesajları yayınlandı. Asıl beklenen soru Trump ne zaman Beyaz Saray’a yerleşecek? Devlet Mirası ne zaman devrolacak ?

Trump; Obama’nın Beyaz Saray’daki musluklara, avizelere, avizelerin duylarına kadar söktüğünü iddia etti. Hatta bir rivayete göre, altın kaplı klozetin olduğunu onuda bavuluna koyarken yakalandığını ama ifadesinde “bunu çocuklar çok seviyor o yüzden götürmek istedim.” sözcüklerini dile getirdiği söylendi.

Trump sinirli.

Clinton ile Obama arasındaki ittifakı bilen yarışa tek başına giren Trump Başkan seçilmesinin ardından, Obamaya Beyaz Sarayı boşlatması için 1 aylık bir süre tanıdı. “Yanına alabildiklerin senin alamadıkların benimdir.” dedi. Obama’nın da bu sözün ardından karısını Beyaz Saray’da bırakacağı ortaya çıktı. Olacakları hep birlikte göreceğiz.
ABD için endişeliyiz..
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.