TÜRK BOKSÖR’DEN OLAY ÇIKIŞ, MİLLET VEKİLİ OLMAK İSTİYORUM!


27 Ekim 1980 doğumlu, Almanya’nın Bavyera kentinde dünya’ya gelen Türk asıllı profesyonel boksör Ünsal Arık’tan şok açıklama!

ARADIĞIM HEYECAN MECLİSTE!
‘’Ring’te kendimi yenilmez hissediyordum fakat eski heyecanım kalmadı, Meclis TV’de olan kavgaları gördükçe orada olmam gerektiğini anladım, bu bir işaretti. Millet Vekili olmak istiyorum’’ sözlerini kullanan Ünsal Arık, ‘’Rakiplerim yaratıcı değiller, aynı teknikler ve aynı stratejiler ile müsabakaya çıkıyorlar. Bu onları tanımamı ve daha rahat alt etmemisağlıyor, Meclis öyle değil! Isırmalar, sandalye fırlatmalar ve daha nicesi, Meclis tam bana göre, Millet Vekilliği tam bana göre’’ açıklamasında bulundu.

BOKSÖRLER PARTİSİ KURACAĞIZ!
Eyüp Can, Cemal Kamancı, Enver Yılmaz, Abdullah Tomba, Ali Eren Demirezen, Ferhat Pehlivan, Hakkı Sözen ve Mert Doğan’dan oluşan bir kadro ile TBP (Türkiye Boksörler Partisini) kuracaklarını açıklayan Fikret Güneş, ‘’Ünsal kardeşiminde dikkatini çekeceğini düşünmüştüm, kendi teklif etmesi iyi oldu’’ açıklamasıyla birlikte, ‘’Partimizde kadın sporculara da yer vereceğiz. Öncelik olarak Boksörlerden seçim yapmak istiyoruz, fakat diğer sporcu kadınları’da partimize davet ediyoruz’’ sözlerini kullandı.

DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ KADIN SPORCULAR BİZİ DESTEKLİYOR!
Hülya Şenyurt, Hamide Bıçkın, Nurcan Taylan ve Sibel Özkan gibi kadın sporcular ise şu yorumu yaptı. ‘’Sporcular’dan oluşan bir partinin olması bizi heyecanlandırdı, artık en azından daha atletik Meclis kavgaları izleyeceğiz’’ sözleri ile birlikte ‘’Fairplay olmalı, kimse kimseye ağır hakaretlerde bulunmamalı, göze parmak ve kasıklara tekme olmadan, daha kaliteli ve agresif bir Meclis izlemek biz sporcuların ve Türk halkının en temel hakkıdır’’ sözlerini kullandı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.