Yıldız Tilbe Türkiye Gündemini Değerlendirdi


Türkiye gündeminin karışık olması nedeni ile şarkılarının dinlenmesinde ciddi bir artış olan Yıldız Tilbe’ ‘ben yaptığım şarkıları millet kendini kesmesin diye yayınlamıyorum, Dolarım boşalırım’ şeklinde bir açıklama ile gündeme damgasını vurdu.

Twitter hesabında yayınladığı gündem değerlendirmesi ile Doların yükselmesinin dolup dolup boşalamayan halk üzerindeki ciddi etkisine dikkat çeken ünlü şarkıcı gizlediği şarkıların da ne kadar etkili olacağını dile getirdi. Yıldız Tilbe hayranları ise akşam saatlerinde yayınlanan Tweet sonrası çeşitli illerde köprülerde buluşarak kendilerini kesmeden hislerini dile getirdiler.

Yıldız Tilbe’nin uzaya giden ilk Türk olduğunu dile getiren hayranları şarkılarla hayranı oldukları şarkıcıya mesajlar gönderdiler. Son günlerde ülkede yaşanan doğaüstü olayların ancak Yıldız Tilbe şarkıları ile açıklanabileceğini dile getiren köprüdeki kalabalık ‘atlamaya az kaldı’ sloganları ile dağıldı.

“Boğaz Köprüsünde modern bir performans”

Yıldız Tilbe’nin gündem değerlendirmesi sonrasında yaşanan olaylar sakince biterken Atilla Taş Ham Çökelek şarkısını söyleyerek Boğaz Köprüsünde modern bir performans sergiledi. İlerleyen günlerde gündem ile ilgili Ajdar’ın performans yapacağı söylentileri de ortaya çıktı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.